Kwartalnik nr 1/2023

Szanowni Państwo,
przedstawiamy pilotażowe wydanie Kwartalnika StoWI z przebogatym zbiorem istotnych informacji o IP (Intelectual Property – własności intelektualnej), a zwłaszcza własności przemysłowej w Polsce.
W kolejnych wydaniach, w które wprowadzi Państwa sam Redaktor naczelny – Pan Marek BESLER, odnajdziecie Państwo pojedyncze publikacje ilustrujące poszczególne instytucje i rozwiązania prawne IP w PL pilnie wymagające usprawnienia, a także wyjątkowo ciekawe orzeczenie.
Gorąco zachęcamy do zapoznania się z nadchodzącymi publikacjami, które odnajdziecie Państwo w ślad za pilotażowym numerem 1/2023. Kwartalnik nr 1/2024 i kolejne będą miały docelową postać i zostanie im nadany numer ISSN.
Każdy egzemplarz prezentowany na tym poziomie z przymrużeniem oka potraktować można jako przedstawiony prawie na nośniku papierowym – można w nim przecież przewracać strony.
Niżej natomiast zawsze dostępny będzie link do jego wersji Word z automatycznie działającym spisem treści – jeśli zainteresuje Państwa jakiś temat i wskażecie go potwierdzając klawiszem CTRL oraz prawym przyciskiem myszy – system samoczynnie przeniesie do interesującego Państwa miejsca w publikacji.
Życzymy miłej lektury!
Zespół Kwartalnika „THINK-TKANK WSZYTSKO o IP w PL”

Link do wersji Word

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *